[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ky është bashkëshorti i Arta Bajramit, Jimmy Sekiraqa (Foto)Arta Bajrami nuk e ekspozon shpesh personin e zemrës në rrjetet sociale.

ETC-ELKOS (1)

Por ajo ka bërë një përjashtim duke postuar në rrjetin social instagram një imazh nga bashkësjhorti i saj.

Ata kanë dy fëmijë së bashku, një djalë dhe një vajzë.

Ja se ku mund ta shihni:

16507307_10154759780866638_1059985460_n