Ky është 33-vjeçari që vdiq pas aksidentit të rëndë në Gjakovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se sot ka vdekur njëri prej pesë të lënduarve në aksidentin që ndodhi dje mes një veture dhe një autoambulance, që po transportonte të lënduarit nga një vetëaksident. I aksidentuari që ka vdekur është Skofiar Gjini, i cili ishte punonjës i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Gjakovë, shkruan Botapress.info. … Vazhdoni me leximin e Ky është 33-vjeçari që vdiq pas aksidentit të rëndë në Gjakovë