[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kush është i vetmi këngëtar që e refuzoi Mihrije Brahën?! (Video)Mihrije Braha dhe Naim Abazi ishin të ftuarit e parë nga skena muzikore në Elite Show.

 

 

Pavarësisht intervistave të shumta gjatë gjithë këtyre viteve, çifti i dashur për publikun treguan disa detaje interesante.

 

Një ndër to ishte edhe deklarata e Mihrije Brahës se kush e ka refuzuar për një videoklip.

 

I vetmi këngëtar që nuk ka pranuar të ketë një spot së bashku me Mihrijen, është bashkudhëtari i jetës së saj. /Telegrafi/