Kurti voton në zgjedhjet e LVV-së, i thotë disa fjalë

Kryeministri Albin Kurti ka votuar në zgjedhjet e brendshme të LVV-së, ku ai garon për kryetar të partisë dhe nuk ka kundër-kandidat. Teksa ka votuar, ai ka falënderuar  të gjithë anëtarët e partisë së tij për punën që kanë bërë deri më sot. LEXO EDHE KETE Avioni del nga pista dhe bie në ujë, mbyllet … Vazhdoni me leximin e Kurti voton në zgjedhjet e LVV-së, i thotë disa fjalë