[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kur Ziadin Sela rrahej për vdekje , e tmerrshme se çka bënin deputët shqiptarë tjerëGjatë kohës kur protestuesit e dhunshëm ishin brenda Kuvendit dhe shkatërronin gjithçka që u dilte përpara, deputetët e BDI-së dhe dy deputetë të Aleancës për Shqiptarët nuk harruan të bënin “Selfie” dhe ti postonin në rrjetin social “Facebook”

I pari që ka publikuar fotografi ka qenë deputeti Ejup Alimi nga radhët e BDI-së. Bashkë me të nëpër fotografi shihen edhe Vesel Memedi dhe Syrija Rushidi nga Aleanca e cila drejtohet pikërisht nga Ziadin Sela, lideri i LR-PDSH i cili u rrah aq brutalisht nga dhunuesit, sa ishte në rrezik jete dhe vazhdon të kurohet në spital.

dep 1

dep 2

dep 3

dep 4

dep 5