[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kur Leonora bëhet gati për dasmë (Foto)Këngëtarja Leonora Jakupi që vite e vite me radhë ka sjell këngë e hite të bukura, së fundmi është në qendër të vëmendjes sa i përket jetës së saj private, dhe lidhjes që ajo e ka deklaruar me një djalë, por që ende personin në fjalë nuk e ka bërë publik

 
Leonora, çdo herë është shfaqur me shumë stil, elegancë dhe sharmë, këto nuk i kanë munguar bukuroshes drenicase, madje ajo cilësohet si njëra ndër këngëtaret që nuk ka ndonjë ndërhyrje kirurgjike.

Së fundmi kemi pas rast ta shohim Leonorën në reklamimin e fustaneve të ndryshme të nusërisë nëpër internet, e natyrshëm lind pyetja; a mos është edhe Nora duke e përgatitur vetën për dasmë?

Të ndryshojë vetëm ngjyra dhe këto lloje fustanesh do të ishin modeli perfekt për një ceremoni martesore?