[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kunata e Ramush Haradinaj sjell një tjetër moment nga festa (Foto)Secili shqiptar sot ka pasur një gëzim.

Ramush Haradinaj është liruar dhe është kthyer në Kosovë.

Padyshim që ai është pritur në formën më të mirë dhe për të është bërë një pritje madhështore, si nga populli, ashtu edhe nga familja e tij.

E një moment nga festa e ka publikuar në Instagram kunata e Ramushit, Lola Haradinaj e cila është bashkëshortja e Dautit.

Lola shihet bashkë me Ramushin duke kremtuar e duke ngreh dolli dhe fotos ia la inicialet ‘RH’.

 

18175755_10155207417809362_1408645819_o