[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kujt po i thotë faleminderit Blerona Zeqiri dhe për çfarë?(Foto)Moderatorja e njohur Blerona Zeqiri ka filluar të udhëheq emisionin ‘1 Kafe prej Shpisë’

Blerona mysafirin e parë në këtë emsion ka pasur këngëtarin e njohur Sinan Vllasaliun,transmeton gazeta Express.

E për këtë Blerona e ka falenderuar Sinanin.

Kujtojmë se këtë emision e ka deri më tani e ka udhëhequr moderatori Labi i cili atëherë quhej ‘1 Kafe me Labin’.