[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kujt ia dha Behgjet Pacolli 8 milionë euro? (VIDEO)Sa para kishte dhënë Behgjet Pacolli dhe Remzi Ejupi për blerjen e Hotel Grand në Prishtinë? Dhe, si i humben ato para?

Shikojeni videon e mëposhtme.