[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kryeministri Mustafa nesër në MerdareKryeministri Isa Mustafa merr pjesë në ceremoninë e vënies së gurthemelit të ndërtimit të pikëkalimit të përhershëm kufitar në mes të Republikës së Kosovës dhe Serbisë në Merdarë.

 
VENDI: Merdarë
KOHA: 11:00