[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kryeministri Mustafa bën homazhe te varri i Ibrahim RugovësKryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe njëherit kryeministri I Kosovës, Isa Mustafa me anëtarët e Kryesisë së LDK-së, do të bëjnë homazhe pranë varrit të Presidentit historik të Kosovës, Dr. Ibrahim Rugova.

Homazhet do të bëhen sot nga ora 13:00, me rastin e 9 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. /