“Kryeministër, a priten zhvillime pozitive”, Kurti: Gjithqysh

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka arritur te vila shtetërore “Bilana” në Ohër të Maqedonisë së Veriut, ku sot do të takohet me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq.     Borrell e Lajçak nisen drejt vilës shtetërore ku mbahet takimi Kurti-Vuçiq Ai është pyetur nga gazetarët nëse pritet ndonjë zhvillim pozitiv nga ky takim dhe … Vazhdoni me leximin e “Kryeministër, a priten zhvillime pozitive”, Kurti: Gjithqysh