[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Krisma armësh në një lokal, dy të vdekur një i plagosurBotapress, 20 Prill

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë.

 

 

Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes.