[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Krejt lakuriq në filmin e ri (FOTO)



Në filmin e ri ku interpreton aktorja Lily James do të keni mundësi të shikoni disa sekuenca tmerrësisht të nxehta të aktores.

 

28-vjeçarja e luan rolin kryesor së bashku më Jai Courtney, dhe filmi mban titullin “The Exception”.Fimi ka të bëjë me një ngjarje të Luftës së Dytë Botërore.