[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Kreativiteti” shqiptar që të bën të qeshësh me zë! (Foto)Në rrjetet sociale, çdo ditë shpërndahen foto nga përditshmëria shqiptare.

Por, kjo përditshmëri, pos të hidhurave di të jetë përplot me humor. E, dëshmi për këtë janë fotot që mund t’i shihni më poshtë.

Shikojini dhe relaksohuni. /Telegrafi/