[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo video po i emocionin gjithë shqiptarët (Video)Shoqata Humanitare ”Jetimët e Ballkanit” kanë gëzuar veteranin e UÇK-së, të cilit ja kanë dhënë lajmin për ndërtimin e shtëpisë.

Ja postimi i Halil Kastratit:

Emocione dhe lote gezimi

Momenti kur i treguam Veteranit se neser do ti vjen materiali dhe puntoret per perfundimin e shtepise

Zoti i gezofte bamiresit