[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është videoja e Hashim Thaçit e vitit ‘99 që Kurti dëshiroi ta lëshojë në KuvendBotapress, 9 shkurt
Kjo është videoja që po qarkullon së fundi në rrjetet sociale dhe të cilën Albin Kurti kërkoi të lëshohet në seancën e Kuvendit të Kosovës që u mbajt sot.

Kjo video ku shihet presidenti Hashim Thaçi është  realizuar në Mitrovicë në vitin 1999 dhe gjendet në rrjetin social Youtube, transmeton Botapress.info