[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është prezantuesja shqiptare që thotë se do t’i fryejë c**** (Video)Prezantuesja dhe aktorja e njohur shqiptare, Roza Lati përmes një videoja ka konfirmuar se ajo nuk ka ndonjë ndërhyrje estestike në trupin e saj por që shumë shpejt do të bëjë një të tillë

Mesa duket bukuroshja ka vendosur që të fryejë gjoksin e saj, por se kur do ta bëjë këtë nuk e dimë pasi që ajo këtë vendim do ta marrë atëherë kur të dojë  vetë e jo kur të duan fansat./Indeksonline/

video