[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është modelja ruse që refuzoi Ronaldon…(Foto)Cristiano Ronaldo në jetën e tij thuajse ka pasur gjithçka që ka dashur. Në Spanjë mediat raportojnë se ylli portugez është refuzuar nga një femër super seksi nga Rusia, e cila quhet Lily Ermak.

Modelja bukuroshe jeton dhe punon më Miami, ndërsa Ronaldo e ka kontaktuar në rrjetet sociale gjatë vitit që lamë pas, por Lily ka refuzuar çdo tentativë të Ronaldos për ta joshur.

Më pas, Ronaldo u lidh me Gergina Rodriguez, që është parë shpesh në Bernabeu muajt e fundit.604full-lily-ermak-1604full-lily-ermak37321cc2a50ba3485b02fbca9476f2c0208325