[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është modelja dhe aktorja doli pa mbathje në tapetin (Foto + 18)Marnie Simpson është argumenti i ditës në median rozë britanike.

Modelja dhe aktorja doli pa mbathje në tapetin e kuq gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve NTA.

Ajo kishte veshur vetëm një fustan të tejdukshëm pa asgjë poshtë.

Por ajo është mësuar të shokojë publikun me fotot e saj, të cilat i ndiqni më sipër.3-1061-1086-955-956-95