[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është Marina, vajza e Eli Farës, ashtu siç nuk e keni parë kurrë më parë (Foto))E ka bërë të pamundurën vetëm që të dal seksi në foto.

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, ka bërë një ‘throwback’ në llogarinë e saj në Instagram ku shihet se ka postuar një foto të bërë gjatë verës, në plazh.

Në foto vërehet se Marina për pak është ‘thyer’ në mes vetëm që t’i dal një gjoks i madh dhe të pasme bombastike.

Ajo ia ka arritur qëllimit, pasi dukej shumë seksi.

MARINAA