[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kjo është koha kur Adelina Ismaili ndryshoj shumë (Foto)Këngëtarja Adelina Ismaili ka qenë promotore e modës në vend, një artiste që e para i ka sjell trendet më të reja në muzikë dhe stil, shkruan “Kosovarja”.

Bukuria e saj është konsideruar si perfekte dhe kur është dashur të përshkruhet dikush që është dukur mirë, është thënë: “E bukur si Adelina”.

Këngëtarja ndryshoj shumë kur vendosi ti presë balluket dhe pamja e saj për herë të parë pësoj transformim të madh.

Publiku shpejtë e pranoj edhe këtë ndryshim të saj, si çdo gjë tjetër./Kosovarja/