[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këto janë top çiftet shqiptare (Video)Lidhjet, bashkimet dhe ndarjet e të famshmëve, janë cak i mediave rozë në gjithë botën dhe rrjedhimisht edhe në Kosovë, veçanërisht dekadën e fundit.

Kush janë më të përfolurit dihet tashmë, por “Express” ju sjell një listë të çifteve që komentohen për lidhjet e shëndosha që kanë.