[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këto foto nga dasma e Michelle dhe Barack Obama do t’ua prekin zemrat (Foto)Ish-zonja e parë amerikane Michelle dhe bashkëshorti i saj, ish-Presidenti Barack Obama lidhën kurorë më 1992.

Në foto që janë publikuar në internet çifti duken për mrekulli në ditën e martesës, ashtu siç është mësuar publiku t’i shoh gjatë tetë vjetëve në Shtëpinë e Bardhë.

Për më tepër, shikojeni edhe vetë fotot.