[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këtë foto të rrallë të Sabriut dhe Sinanit me bashkëshortet e tyre s’e keni parë?Ikonat e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu, janë nga këngëtarët më të dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

 

Këngëtarët në fjalë kanë edhe bashkëpunime mes tyre, ku janë pritur mirë nga publiku i gjerë, por kohën e fundit nuk është se po sjellin ndonjë bashkëpunim. E kjo si duket iu ka bërë të pyetni se përse ata nuk po sjellin këngë bashkë?

Por si duket këngëtarët Sabriu dhe Sinani e kanë më të lehtë të këndojnë solo sesa në bashkëpunime. Ishte koha kur këndoheshin hitet e tyre dhe shiheshin pothuajse në çdo event së bashku. E për t’ua rikujtuar kohën e kaluar ne ua sjellim një foto të tyre, foto e rrallë kjo në të cilën shihen Sinan Vllasaliu dhe Teuta, dhe Sabri Fejzullahu dhe Nera.

Vërtet dukeshin bukur, ata madje edhe sot që kanë kaluar disa vite nga kjo foto, duken bukur dhe në formë.