[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kështu u përshëndetën Thaçi e Mustafa me Nikolliqin e Vuçiqin (Video)Janë publikuar pamje nga takimi i përbashkët ndërmjet përfaqësuesve më të lartë të Kosovës dhe të Serbisë në Bruksel, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian.

Takimi ndërmjet Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kryeministrit Isa Mustafa, me homologët e tyre serbë, Tomisllav Nikolliq e Aleksandar Vuçiq, po ndërmjetësohet nga shefja për politikë të jashtme e BE’së, Federica Mogherin.

http://www.dailymotion.com/video/x59k0ij_takimi-ne-bruksel_news