[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kështu dyvjecari e shpëton vëllanë binjak (VIDEO)Dyvjeçari Bowdy Shoff ndihmoi vëllanë e tij Brock për të dalë nga fundi i dollapit, pasi ai kishte rënë mbi të, kur binjakët ishin duke luajtur në të, shkruan BBC, transmeton Klan Kosova.

Prindërit e fëmijëve, Kayli dhe Ricky, nga Utah në Shtetet e Bashkuara, ishin në mëdyshje për të ndarë videon, por e kanë bërë këtë për të përhapur ndërgjegjësimin për prindërit e tjerë.

Shikoni videot e mëposhtme:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=avob5E6kQPI