[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kështu dukej Leonora më 1996 (Foto)Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Leonora Jakupi, ka publikuar një foto të saj nga viti 1996.

Leonora Jakupi ishte bërë e famshme me këngën e saj të vitit 1998 “A vritet pafajësia”, të cilën ia kishte kushtuar babait të saj.

Ajo së fundmi ka realizuar dy bashkëpunime, me Ramadan Krasniqin-Dani, dhe Dritëro Shaqirin.