[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kështu dukej Labi para se të bëhej i famshëm (Foto)Labinot Gashi u bë qysh herët fytyrë televizive, duke u shfaqur shpesh në ekran dhe duke u bërë njësh me shikuesit, shkruan “Kosovarja”.

E nisi me shumë entuziazëm këtë punë e profesion dhe pavarësisht mangësive që i ka pranuar edhe vetë, ja doli që ta bëjë vendin e vet.

Labi njihet edhe për eksperimentet me flokë e stil, shkruan “Kosovarja”.

Prezantuesi që u bë i njohur falë emisioneve argëtuese, ka ndryshuar shumë ndër vite. Fatmirësisht ndryshimi është pozitiv.