Këngëtarja shqiptare zbulon shumën marramendëse që fiton nga TikTok-u

Këngëtarja e njohur, Rovena Stefa është mjaft aktive në rrjetin social TikTok. Ajo numëron rreth 89 mijë ndjekës.Këngëtarja publikon video të ndryshme nga përditshmëria e saj si dhe momente nga koncertet të cilat i mban nëpër vende të ndryshme.

LEXO EDHE KETE

Vildane Zeneli publikon video gjysmë e zhveshur

Këngëtarja ka thënë se për një muaj gjatë kohës kur ishte më aktive ka fituar 100 mijë dollar për një muaj.Po ashtu ajo ka treguar se paguan tatimet ndaj TikTok, madje ky apliakcion ia merr asaj 50% të fitimeve./Botapress.info/

 

ngjashme