[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këngëtarja kosovare, këndon muzikë popullore, por të çmend me paraqitjet seksi! (FOTO)Fatmire mjeku është këngëtarja e cila edhe pse këngët e saja janë të popullore, ajo në cdo paraqitje të saj duket shumë seksi.

Bukuroshja kosovare çdo herë është parë në mbrëmje festive dhe paraqitje të ndryshme ë ka pasur, duke ekspozuar gjoksin e saj bombastik që ka.

Përveç lëvdatave në trupin me linja perfektë,  Fatmirja ka edhe zërin e mrekullueshëm…