[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këngëtarja kosovare i “hyp” R8-shit: Kurrë se kom besu që muj me vozit! (Video)Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kajtazi s’e kishte imagjinuar që ndonjëherë do të vosië Audi R8, por sot kjo është bëre realitet.

Në një video në Instagram, Violeta tregon momentin kur e ndezë R8-shin dhe niset me të. Momenti ka ndodhur në Zvicër ndërsa ajo ka paralajmëruar se mund ta blejë këtë veturë.

“Pe blej mesap” ishte një nga frazat e bashkëngjitura./Indeksonline/

Kliko ketu per video