[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këngëtari shqiptar dhe e dashura momente intime në ashensor (Video)Ai është një nga këngëtarët shqiptarë që ka preferuar të mbajë larg mediave jetën e tij personale.

ETC-ELKOS (1)

Këngëtari Erik Lloshi pasi i ka dhënë fund një lidhje të gjatë dashurie, të cilës i ka kushtuar edhe këngë duket se një histori e re i ka trokitur në derë. Çifti nuk mban më sekret lidhjen e tyre dhe kanë publikuar disa foto të ‘nxehta’. Këto fot më së shumti janë në Instagramin e të dashurës së Erikut.

Së fundmi e dashura e tij ka postuar një foto në ashensor, ku çifti duket që po kalon momente intime./ Gazeta Express/