[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Këngëtari i famshëm në lidhej me super modelen 27 vite më të re (Foto)Vetëm disa ditë më parë këngëtari i njohur Marc Anthony është divorcuar nga gruaja e tij e katërt.

Duket se ai nuk e ka përjetuar aspak keq ndarjen, pasi nuk ka pritur gjatë dhe ka filluar lidhjen me modelen, Mariana Downing e cila është 27 vite më e re se këngëtari.

Sipas një burimi të TMZ, ata janë takuar në një darkë disa muaj më pare dhe që nga atëherë nuk janë ndarë nga njëri–tjetri.

TMZ gjithashtu raporton se çifti ka qenë së bashku për pushime në ishujt Karaibe.

Kohë më parë Anthony ka qenë i martuar edhe me këngëtaren Jennifer Lopez me të cilën kanë dy fëmijë./ News Bomb/