KEDS tregon cilat zona do të mbesin pa rrymë

KEDS ka bërë të ditur se gjatë dy ditëve të ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të vendit.  Sipas njoftimit, ndërprerja e rrymës do të ndodh për shkak të punimeve në rrjet, shkruan lajmi.net.Punimet do të kryhen nga ekipet e KEDS-it dhe janë të domosdoshme për siguri të sistemit. Njoftimi … Vazhdoni me leximin e KEDS tregon cilat zona do të mbesin pa rrymë