[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kapet nga policia i dyshuari për tentim vrasje në PrishtinëRaporti shtesë:

VRASJE E RËNDË NË TENTATIVË

Policia e Kosovës ka sjell raportin shtesë lidhur me ngjarjen në Rr. “Fehmi Agani”, Prishtinë  të  datës 20.01.2017 në mengjes rreth orës 04:20, ku u raportua për një tentim vrasje. transmeton Botapress.info

Aty thuhet se në lidhje me rastin raportohet se me 12.02.2017 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.