[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kallashi lë vallëzimin ‘bëhet’ ushtare? (Foto)Një ndër emrat më të përfolur në mediet rozë është vallëtarja dhe këngëtarja Donjeta Kasumi.

Ajo u bë e njohur për mënyrën se si vallëzon ajo,transmeton Gazeta Express.

Kallashi shumë herë vallëzimin e shfaq edhe përmes rrjeteve sociale.

Por së fundmi , ajo ka publikuar një fotografi krejt ndryshe nga ajo Kallashi që jemi mësuar ta shohim.

Ajo në atë fotografi shihet përkrahë një personi, por ajo që bie në sy është se Kallashi është veshur si një ushtare.

A do të thotë kjo se Kallashi po ia mësyen edhe aktrimit?