[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Kallashi bënë foto nudo nga shtrati, por kush po e shikon atë?(FOTO)Nuk lë ditë pa postuar foto në rrjetin e saj snapchat dhe pa u komentuar gjerë e gjatë Kallashi.

Pak çaste më parë Kallashi postoi disa pamje ku duket se po i kënaqet “vetmis” , pasi po e shijon në maximum këtë duke “lozur” me trupin e saj,njofton Gazeta Blic.

Në këtë fotografi ajo çka e shijon më shumë Kallashin është prezenca e qenit të saj Zoi.

Meshkuj në këtë ditë të ftohtë Kallashi do t’ju nxejë pak me këtë foto, andaj shijojeni në maximun.