[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Juventus eliminon Milanin nga Kupa (Video)Juventus ka mposhtur Milanin 2:1 për të kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Skuadra e Juventusit është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, pasi ka mposhtur Milanin me rezultat 2:1.

Golat për Juventusin në këtë ndeshje i shënuan Dybala dhe Pjanic, ndërsa golin e vetëm për Milanin e shënoi Bacca.

Juventus në gjysmëfinale do të luaj kundër Napolit, që mbrëmë eliminoi Fiorentinën.

http://www.dailymotion.com/video/x59o1s0_goal-dybala-1-0-juventus-vs-ac-milan_sport