[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ju njohim me gjyshen e Tarës (Foto)Edhe Tara është bërë personazh publik dhe s’kishte se si të ndodhte ndryshe, pasi ajo është vajza e dy figurave të njohura, aktores Teuta Krasniqi dhe këngëtarit Blero, shkruan “Kosovarja”.

Tara ende pa lindur ishte bërë e famshme, pasi nëna e saj udhëhiqte emisione, spektakle, luante në serial dhe pozonte për magazina.

Sot, Tara njihet nga të gjithë, siç njihet nëna, babai, gjyshi e daja i saj, shkruan “Kosovarja”.

Ne, ju njohim edhe me gjyshen e Tarës, gjegjësisht nënën e aktores Teuta Krasniqi, me të cilën si Tara ashtu edhe Teuta kanë lidhje tejet të ngushtë.