[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ju kujtohet Zhade? Ja si duket ajo sotSeriali “Kloni” në peridhuën kur është transmetuar në RTV21 ka qenë një ndër serialet më të shikuara

E mbani mend “Klonin”! Serial ky që mblodhi shumë shikues para ekranit të RTV21.

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit, shkruan rtv21.tv

Giovanna Antonelli apo siç është njohur në serial me emrin Zhade ka qenë personazhi më i dashur dhe i përfolur i asaj kohe.

Zhade me veshjet, dukjen dhe karakterin e saj në rol zotëronte një magji e të bërit për vete edhe publikun nga shtëpia.

Por si duket tani Zhade dhe sa ka ndryshuar ajo shikoni fotografitë më poshtë./21Media