[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ju kujtohet Nermini te “Aci hayat”, ja si duket ajo sot (Foto)Nermin tek “Aci hayat” bën një jetë të thjeshtë dhe duket se është e pasionuar pas kafshëve e sidomos ndaj qenve.

Ja si duket në jetën e përditshme aktorja e njohur turke.