[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ju kujtohet Don Pizhi? Ai është i martuar me një moderatore të RTK-së (Foto)Fatmir Miftari apo siç njihet në skenë, reperi Don Pizhi, ka kohë që është larguar nga skena muzikore.

Ai asnjëherë nuk ka bërë me dije se cila ka qenë arsyeja për këtë.

Por a e keni ditur se ai është i martuar me një moderatore të njohur?

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Njomza Berisha-Miftari,transmeton Gazeta Express.

Fatmiri dhe Njomza janë prindër të dy fëmijëve.