[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ju kujtohen “vëllezërit” e serialit “Pasione të Fshehta”? Ja si duken ata sot (FOTO)Seriali “Pasione të Fshehta” ishte ndër telenovelat më të pëlqyera në televizionet tona.

Ndërsa shikuesi shumë shpejt u lidh me aktorët kryesorë të serialit, Huani, Franco dhe Oscari, që të tre në serial ishin vëllezër të dashuruar në tri motra.

Por, ka kaluar shumë kohë që kur është xhiruar ky serial dhe tani aktorët kanë ndryshuar pamje dhe kanë shtuar disa vite, shkruan lajmi.

Përkundër kësaj, ata janë ende në formë dhe përsëri mirren me modelim dhe aktrim e gjëra të ngjashme.

Ja si duken aktorët sot: