[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Joshua nokautoi Klitschkon, shpallet kampion i ri i botës (Video)Këto janë momentet kur boksieri më i madh në botë ësht  hedhur në tokë nga kujdërshtari dhe poashtu mbret i ringut Joshua.

Joshua nokautoi Klitschkon, dhe tani ai shpallet kampion i ri i botës./Botapress.info

Më poshtë keni fotografitë: