[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

John Cena dhe e fejuara e tij komplet nudo, arsyeja qesharake(FOTO)Ka pak kohë që ai është ulur në gjunjë në mes të ringut për t’i propozuar martesë të dashurës së tij.

 

John Cena së fundmi guxoi dhe u shfaq nudo me të fejuarën e tij Nikki Bella në një video në rrjetet sociale, për të festuar shifrën prej 500 mijë abonuesve në kanalin e tyre zyrtar në YouTube. John Cena dhe e fejuara e tij Nikki Bella festojnë 500 mijë abonues në kanalin YouTube. 33 vjeçarja arriti të marrë partnerin e saj, dhe të zhvishen komplet para kamerës. Megjithëqë deklaroi se nuk ishte një ide e mirë, mundësi 39 vjeçar me trupin e palestruar, u bë aktor, dhe pranoi të bënte këtë sakrificë me gruan e tij.