[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Jeta luksoze e Morena TarakutAjo njihet si një ndër artistet që bën jetë luksoze, dhe këtë e ka dëshmuar vazhdimisht.

Morena Taraku përveçse në muzikë, njihet mjaft edhe për stilin unik, shkruan Kosovarja.Ajo vazhdimisht në rrjete sociale poston fotografi nga përditshmëria e saj, e cila dallon mjaft në krahasim me kolegët e saj.

Në postimin e fundit në Instagram, Morena shihet shumë luksoze, me një çantë dore të brendit “Prada” si dhe një orë dore “Rolex”. Me këtë imazh ajo ka treguar se sa me stil e kalon një fundjavë, e cila për të është diçka e zakonshme tashmë.

 

 

KLIKO KETU