[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Jehona Dreshaj del me bikine, gjoksi i saj ju lë me gojë hapur (Video)Ata që përcjellin Jehona Dreshaj duhet të kenë kujdes pasi që ajo është e rrezikshme për njerëzit e ligë nga zemra

 
Bukuroshja shqiptare Jehona Dreshaj ka postuar një foto në largësi në bikine dhe normalisht në plan të parë ka ardhur gjoksi i saj gjigant.

Jehona, e cila është motra e këngëtares dhe bukuroshes Afërdita Dreshaj, vjen në këtë foto si në largësi, por kjo është e mjaftueshme që t’ja vëreni gjoksin gjigant të saj.