[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Jakup Krasniqi: Lirimi i Ramushit, fitore e KosovësJakup Krasniqi nga Nisma për Kosovën ka folur për lirimin e kreut të AAK-së dhe ish-kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj.

 

“Lirimi i Ramush Haradinajt është fitore e madhe e Drejtësisë, e Kosovës dhe mbi të gjitha e Ramushit dhe e familjes Haradinaj! Urime e suksese!”, ka thënë Krasniqi, citon Klan Kosova.