[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si u ka “hipur sikijave” Remzije Osmani! (Video)Këngëtarja jo vetëm që të mrekullon me zërin dhe këngët e saj ajo çdo ditë tregon edhe gjëra tjera të cilat ajo i zotëron, siç edhe është skijimi të cilën këngëtarja si duket e ka një nga pasionet e forta, shkruan Kosovarja.

Remzijen kemi mundësi ta shohim edhe si një skitare profesioniste, ku pa u trembur dhe pa asnjë problem ajo manovron mbi dëborë. Këngëtarja është duke shijuar pushimet në sikijim dhe është larguar pak nga obligimet e muzikës. /Kosovarja/

 

PER VIDEO KLIKONI KETU